Home Nehodový servis
Nehodový servis PDF Tisk Email

nehodovy servis

Pro poškozené dopravní nehodou jsou veškeré naše služby zcela ZDARMA!

Nehodová linka: +420 775 688 237

  • bezplatné řešení pojistných událostí, včetně odtahu
  • v případě, že nejste viník nehody vám zapůjčíme náhradní vozidlo po dobu opravy zcela zdarma.

Při vzniku dopravní nehody je důležitá odborná pomoc, která spočívá v profesionálním řešení dané situace. Odtah a přeprava Jako poškozený máte nárok na odtažení Vašeho nepojízdného vozidla z místa dopravní nehody do autoservisu nebo do místa bydliště a rovněž máte nárok na uskladnění vozidla po dobu nezbytně nutnou. Dále máte nárok na přepravu posádky poškozeného vozidla a přepravovaných věcí do cílového místa nebo do místa bydliště. Policii ČR je nutno volat k dopravní nehodě v případě, že škoda na jednom z vozidel je vyšší než 100 000,- CZK.
Max. možná doba zapůjčení náhradního vozidla se odvíjí od charakteru řešení škody, podmínkou je, že nejste viník dopravní nehody:

  • Opravitelná škoda - Máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy Vašeho poškozeného vozidla

Co vše budu potřebovat za doklady, abych si mohl/a nechat kompletně vyřídit celou pojistnou událost vč. servisu, odtahu, náhradního vozu, popř. vyřízení totální škody?
Po Vás budeme žádat pouze doklady, které jsou nutné k nahlášení pojistné události a hladký průběh celého řízení s pojišťovnou. Jsou to doklady: Řidičský průkaz řidiče v době nehody, Občanský průkaz majitele vozu (pouze v případě jeli vůz na RČ), záznam o nehodě (Euroformulář, popř. záznám od policie), kopii velkého technického průkazu (stačí naskenovaný následující den).

odtah